Hoe komt mijn bedrijf terecht op de lijst met 'Voordelen'?

Er zijn veel effectieve manieren om je bedrijf zichtbaarheid te geven in het Ledennetwerk. We raden je aan om je bedrijfsprofiel in het Ledennetwerk volledig in te vullen. Als je onder 'Wat we doen' op je bedrijfsprofiel zakelijke diensten toevoegt, ontvang je een melding als andere leden een bericht plaatsen waarin ze zoeken naar de diensten die je aanbiedt. We raden je ook aan om je zakelijke aanbod te publiceren in de feed (typ in het tekstvak op members.wework.com en klik op 'Plaatsen').

De Marktplaats voor voordelen is bedoeld om jullie, onze leden, gemakkelijk toegang te bieden tot de beste mondiale en nationale dienstverleners, zoals TriNetChase, Amazon en UPS . Daarvoor hanteren we een beleid dat al onze partners verplicht om aanzienlijke korting onder de normale markttarieven te bieden en meer inspanningen te leveren aan onze leden. Als je deel wilt uitmaken van onze marktplaats voor voordelen, kun je je hiervoor aanmelden. Ons team Diensten en Nieuwe Business bekijkt alle aanmeldingen en neemt graag contact met je op.