Hoe kan ik samenwerken met WeWork?

We willen leden van onze WeWork-gemeenschap graag onder de aandacht brengen en helpen. Hieronder volgt een lijst van partnerschappen en mogelijkheden die beschikbaar zijn voor leden.  

PAGINA HANDIGE VOORDELEN

De pagina Handige voordelen is bedoeld om toegang te bieden tot de beste mondiale, nationale en lokale dienstverleners. Daarvoor hanteren we een beleid dat al onze partners verplicht om aanzienlijke korting onder de normale markttarieven te bieden en meer inspanningen te leveren aan onze leden. Als je deel wilt uitmaken van onze pagina Handige voordelen, kun je je hier aanmelden. Ons team Diensten en Nieuwe Business bekijkt alle aanmeldingen en neemt graag contact met je op.

 

ONLINE DIENSTENWINKEL

In de online dienstenwinkel vind je speciaal voor WeWork-leden allerlei zakelijke oplossingen bij elkaar. De winkel maakt het je gemakkelijk om allerlei nuttige tools te ontdekken, betalen en beheren die leden elke dag nodig hebben en gebruiken. In samenwerking met een paar speciaal geselecteerde leveranciers uit verschillende branches bieden we de leden van onze grote, diverse gemeenschap een nieuwe manier om producten te kopen, tegen aantrekkelijke prijzen.

Omdat de introductie van nieuwe partners een intensief proces is, maakt het dienstenteam van WeWork gebruik van een heel strikt selectieproces voor het benaderen van potentiële partners. We geven voorrang aan diensten die het meest relevant zijn voor onze gemeenschap en aan partners die kunnen en willen integreren met de API van onze online dienstenwinkel.

Alle geïnteresseerden doorlopen een individueel aanmeldingsproces (dat hier toegankelijk is). Vanwege het grote aantal aanvragen sinds de introductie dienen leden er rekening mee te houden dat het tot dertig (30) dagen kan duren voor ze een antwoord krijgen.

 

SOCIALE MEDIA (TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM)

We willen je goede nieuws graag delen! Laat het ons weten als er iets geweldigs gebeurt, dan kunnen wij ons best doen om het via de juiste kanalen te delen. Voorbeelden:
  • Nieuws over leden of bedrijven (zoals een belangrijke mijlpaal, een financieringsronde, erkenning door een belangrijke publicatie/vermelding in de pers, een award, enz.)
  • Foto's van je WeWork-ruimte, het uitzicht vanuit je kantoor, je evenementen, enz. 
  • Opmerking: tag ons op sociale media, dan kunnen wij je berichten leuk vinden en je volgen! @wework #wework

Neem contact op via social@wework.com.

 

CREATOR MAGAZINE

Het tijdschrift Creator draait helemaal om de verhalen van WeWork-leden, van beginnende eenmansbedrijfjes tot grotere, gevestigde ondernemingen. Al onze artikelen worden ook onder de aandacht gebracht via onze dagelijkse nieuwsbrief en al onze socialmediakanalen. Bied je innovatieve producten of diensten aan, heb je een boeiend achtergrondverhaal of heb je op nieuwe manieren samengewerkt met andere leden? 

Neem dan contact op via creator@wework.com.

  

TV-SCHERMEN 

Je ledenprofiel kan alleen uitgelicht worden als het volledig is ingevuld. Met inbegrip dus van profielafbeelding, bio en ten minste 3 blauwe vaardigheids-/interesselabels.

Ook je bedrijfsprofiel kan alleen uitgelicht worden als het volledig is ingevuld. Dat is inclusief profielafbeelding, bio en ten minste 3 blauwe bedrijfsdienstlabels. 

De uitgelichte profielen worden willekeurig gekozen door ons systeem en iedereen die aan de bovenstaande minimumvereisten voldoet, kan worden uitgelicht op de tv-schermen in zijn of haar gebouw.

 

LOKALE EVENEMENTEN

WeWork houdt elke dag evenementen op een groeiend aantal locaties. Onze evenementen vormen een integraal onderdeel van de WeWork-ervaring. Ze bieden je gelegenheid om te leren, lezingen te houden, te netwerken, je diensten te promoten, iets te vieren, je te laten inspireren en nieuwe energie op te doen voor de uitdagingen die op je pad liggen. De gemeenschappelijke ruimtes in onze gebouwen zijn doorgaans alleen beschikbaar voor WeWork-leden. Of het nu om sociale, bedrijfs- of netwerkevenementen gaat. We willen dat alle evenementen de WeWork-gemeenschap op een of andere manier iets opleveren. Deze evenementen zijn normaal gesproken gratis toegankelijk voor WeWork-leden. 

Neem contact op via communityevents@wework.com.

  

ONBEMANDE WINKEL

In de onbemande winkel kun je niet alleen terecht voor snacks en drankjes om mee te nemen, het is ook een platform waar onze leden hun producten kunnen demonstreren. Produceer je hoogwaardige etenswaren en dranken (waaronder gekoelde producten) die gezond, betaalbaar en gemakkelijk mee te nemen zijn? 

Neem dan contact op via hospitality@wework.com.

 

BUURTWINKEL

In de buurtwinkel kunnen WeLive-leden terecht voor huishoudelijke benodigdheden, etenswaren en dranken (waaronder diepvriesproducten) en schoonmaakartikelen. Verkoop je hoogwaardige producten die gezond, betaalbaar, milieuvriendelijk en gemakkelijk mee te nemen zijn?

Neem dan contact op via hospitality@wework.com.